«Оқуға құштар мектеп» жоба / Проект «Читающая школа»

• «Оқуға құштар мектеп» жобасы аясында №30 мектеп-гимназиясының кітапханасы «Біз бүкіл отбасымен оқимыз» атты фотосуреттер байқауы мен "Кітап жарнамасы" атты бейнероликтер байқауын өткізіп жатыр.Оқырмандарымыздың шығармаларын жариялауды жалғастырудамыз. Бүгінде бұл бейнелері 3б сынып оқушыларының: Туки Алихан, Али Резуан, Раисов Арнура, Туки Алиби, 2 сынып оқушыларының: Шамс Алдин Иссы, Демушкан Ясмина. Біздің жарнама осы кітаптарды оқуға шабыттандырады деп сенеміз!

• В рамках проекта «Читающая школа»  библиотека школы-гимназии №30 проводит конкурс фотографий «Читаем всей семьей» и конкурс видеороликов «Реклама книги». Мы продолжаем публикацию работ наших читателей. Сегодня это видеоролики ребят 3б класса:Туки Алихана, Али Резуана, Раисова Арнура, Туки Алиби, 2в класса: Шамс Алдин Иссы, Демушкан Ясмины. Надеемся, что наша реклама сподвигнет вас на прочтение этих книг!

#әдістемелікорталық
#методическийцентр
#ОқуғаҚұштарМектеп
#Білімбасқармасы