... №30 МГ-да «Сенімен болашақ» республикалық қоғамдық бірлестігінің өкілімен кездесу өтті. Төрағаның әдістемелік және инновациялық даму жөніндегі орынбасары Садықова Зәуре Жақанқызы мектептің педагогикалық ұжымымен кездесу барысында ұйымның қызметі мен міндетіне тоқталды. Кездесуде жасөспірімдер арасындағы бұзақылық, бұл құбылыстың себеп-салдары туралы маңызды мәселелер қозғалды.

Қоғамдық бірлестік ата-аналар бірлестігін құру арқылы қоғамда саналы ата-ана ұғымын қалыптастыруға ұмтылады. Ол үшін «Сенімен болашақ» облыстық, республикалық деңгейде түрлі шаралар өткізуде. Осы мақсатта мектептерде ата-аналармен, балалармен жұмыс жүргізілуде, оқу бағдарламалары мен жобаларын жасау жоспарлануда.

... в ШГ №30 прошла встреча с представителем Республиканского общественного объединения “Сенімен Болашақ”. Садыкова Зауре Жакановна - заместитель председателя по методологии и инновационному развитию во время встречи с педагогическим коллективом школы рассказала о деятельности и миссии организации. На встрече были затронуты такие важные вопросы, как буллинг среди подростков, о причинах и последствиях этого явления.

Общественное объединение стремится формировать в обществе концепцию осознанного родительства через создание родительского объединения. Для этого “Сенімен Болашақ” проводят разные мероприятия регионального, республиканского уровней. С данной целью проводятся работы с родителями, детьми в школах, планируется разработка учебных программ и проектов.

whatsapp_image_2023-02-14_at_16.35.29.jpeg

whatsapp_image_2023-02-14_at_16.35.29_1.jpeg

Встреча с представителем РОО “Сенімен Болашақ” / «Сенімен болашақ» РҚБ өкілімен кездесу Встреча с представителем РОО “Сенімен Болашақ” / «Сенімен болашақ» РҚБ өкілімен кездесу