🔰10 ақпанда МИФ онкүндігі аясында «Эйнштейн QUIZZ PARTY» атты мектепшілік іс-шара өтті. Зияткерлік ойынға 4 командадан құралған командалар қатысты: 9,10,11 сыныптар және мұғалімдер командасы.
🎯 Ойын әр оқушының жеке тұлғалық, шығармашылық және интеллектуалдық қабілеттерін, топта жұмыс істеу қабілетін, оқушылар мен ұстаздар арасындағы ынтымақтастықты дамытуға бағытталды.
Бұл іс-шара оқушылар мен мұғалімдер арасында үлкен қызығушылық тудырды, математикалық цикл пәндеріне деген қызығушылықтың артуына ықпал етті. Іс - шара нәтижесінде:
1 орын 🥇- 10 сынып
2 орын 🥈- 9 сынып
3 орын 🥉- 11 сынып ие болды.

🔰10 февраля в рамках декады МИФ было проведено школьное мероприятие "Эйнштейн QUIZZ PARTY". В интеллектуальной игре приняли участие сборные 4 команд: 9,10,11 классов и команда учителей.
🎯 Игра была направлена на развитие индивидуальных, творческих и интеллектуальных способностей каждого ученика, умение работать в команде, на сотрудничество между учениками и учителями.
Это мероприятие вызвало живой интерес у учащихся и учителей, способствовало повышению интереса к предметам математического цикла.
1 место 🥇- 10 классы
2 место 🥈- 9 классы
3 место 🥉- 11 классы

whatsapp_image_2023-02-13_at_22.29.44.jpeg