Встреча с представителем Astana IT University / Astana IT университетінің өкілімен кездесу өткізілді

По профориентационной работе, на декаде "Математики, информатики, физики" учителя методического обьединения и руководитель Ирина Христофоровна организовали встречу с представителем Astana IT University Тюлюбаевой Гаухар, специалист центра компетенции и совершенства. Вступительное слово дали Ирине Христофоровне. Она коротко рассказала учащимся 10-11 классов, что выбор профессии в жизни учащихся одно из главных и ответственных решений. После Тюлюбаева Гаухар показала видеоролик и рассказала о профессии, какие есть специальности, о факультетах, грантах, год обучения и т.д. Учащиеся задавали вопросы, на все интересующие их информацию, получили ответы. Гаухар раздала буклеты, учащиеся были заинтересованы.

Кәсіптік бағдар беру бойынша "Математика, информатика, физика" онкүндігінде, әдістемелік бірлестік оқытушылары және жетекшісі Ирина Христофоровна Astana IT университетінің өкілі, біліктілік орталығының маманы Тюлюбаева Гаухармен кездесу ұйымдастырды. Алғы сөз Ирина Христофоровнаға беріліп, ол 10-11 сынып оқушыларына өз өміріндегі мамандық таңдау басты және жауапты шешімдердің бірі екенін қысқаша айтып өтті. Сосын Тюлюбаева Гаухар бейнебаян көрсетіп, қандай мамандықтар, факультеттер,гранттар, неше жыл оқитынын т.б. жайлы айтты.Оқушылар өздерін толғандырып жүрген сұрақтарын қойып ,барлық сұрақтарына толық жауап алды Гаухар оқушыларға буклеттер таратты, оқушылар қызығушылық танытты.

whatsapp_image_2023-02-02_at_18.56.21.jpeg

whatsapp_image_2023-02-02_at_18.56.22.jpegwhatsapp_image_2023-02-02_at_18.56.20.jpeg