С 16 по 27 января 2023 года в ШГ № 30 проходит декада предметов естественнонаучного цикла (химии, биологии, географии и естествознания). Цель декады - развитие познавательного интереса к изучению предметов, расширение и углубление в увлекательной форме знаний, полученных на уроках. Девиз декады:

Науку все глубже постигнуть стремись,

Познанием вечного жаждой томись!

Лишь первых познаний блеснет тебе свет,

Узнаешь – предела для знания нет!

На протяжении двух недель учителя методического объединения проведут открытые уроки, конкурсы, занимательные часы по предметам, турниры, экологические акции, дебаты, профессорские уроки на базе ЕНУ им. Л. Гумилева. Учащиеся, принимая участие в этих мероприятиях, будут учиться быстро мыслить, проявлять находчивость в трудных ситуациях, познакомятся с биографией и трудами ученых, которые внесли большой вклад в развитие естественных наук.

Приглашаем учащихся 5-11 классов принять активное участие во всех мероприятиях декады!

whatsapp_image_2023-01-20_at_14.54.55.jpeg

whatsapp_image_2023-01-20_at_14.54.55_1.jpeg

2023 жылғы 16-27 қаңтар аралығында № 30 МГ жаратылыстану-ғылыми циклі (химия, биология, география және жаратылыстану) пәндерінің онкүндігі өтуде. Онкүндіктің мақсаты-пәндерді оқуға танымдық қызығушылықты дамыту, сабақтарда алған білімдерін қызықты түрде кеңейту және тереңдету. Онкүндіктің ұраны:

Ғылымды тереңірек түсінуге ұмтыл,

Мәңгілік білімге құштар!

Алғашқы білім саған нұр шашады,

Білесің бе - білімде шек жоқ!

Екі апта бойы әдістемелік бірлестіктің мұғалімдері ашық сабақтар, байқаулар, пәндер бойынша қызықты сағаттары, турнирлер, экологиялық акциялар, пікірталастар, Л. Гумилев атындағы ЕҰУ базасында профессорлық сабақтар өткізеді. Оқушылар осы іс-шараларға қатыса отырып, тез ойлауды үйренеді, қиын жағдайларда тапқырлық танытады, жаратылыстану ғылымдарының дамуына үлкен үлес қосқан ғалымдардың өмірбаяны мен еңбектерімен танысады.

5-11 сынып оқушыларын онкүндіктің барлық іс-шараларына белсенді қатысуға шақырамыз!

Декада предметов естественнонаучного цикла \ Жаратылыстану-ғылыми циклі (химия, биология, география және жаратылыстану) пәндерінің онкүнді Декада предметов естественнонаучного цикла \ Жаратылыстану-ғылыми циклі (химия, биология, география және жаратылыстану) пәндерінің онкүнді