Открытый урок "Почему Мустафа Кемаля называли Ататюрком?" в 8 «Б» классе

2022 жылдың 15 желтоқсанында №30 мектеп-гимназиясында тарих онкүндігі аясында З.А.Смағұлова «Мұстафа Кемалды неге Ататүрік деп атаған?» атты тақырыпта 8 «Б» сынып оқушыларымен ашық сабақ өтті.
Сабақтың барлық кезеңдері нақты жоспарланған болатын. Білімді өзектендіру мақсатында «Миға шабуыл» әдісі қолданылды, жаңа материалдар түсіндіріліп, жұптық жұмыстар жүргізілді.
8 «Б» сынып оқушылары тақырыпты меңгеруде жақсы білімдерін көрсетті. Сабақ мақсаттарына қол жеткізілді.

15 декабря 2022 года в рамках декады истории в школе-гимназии 30 Смагулова З.А провела открытый урок "Почему Мустафа Кемаля называли Ататюрком?" в 8 «Б» классе.
Все этапы урока были четко спланированы. Актуализация знаний была проведена, через метод "Мозговой штурм", обьяснение нового материала, работа в парах, закрепление и рефлексия.
Учащиеся 8"Б" класса показали хорошие знания при изучении темы. Цели урока достигнуты.

whatsapp_image_2022-12-20_at_10.31.23.jpeg

whatsapp_image_2022-12-20_at_10.31.23_1.jpeg

Открытый урок "Почему Мустафа Кемаля называли Ататюрком?" в 8 «Б» классе Открытый урок "Почему Мустафа Кемаля называли Ататюрком?" в 8 «Б» классе