«Оқуға құштар мектеп» жобасы аясында Халық жазушысы, Мемлекеттік сыйлықтың лауреаты Әзілхан Нұршайықовтың 100 жылдығына орай №30 мектеп-гимназиясының кітапханасы осы жазушының өмірбаяны мен шығармашылығы бойынша буктрейлер ұсынады.

В рамках проекта «Оқуға құштар мектеп», в честь 100–летия народного писателя, лауреата Государственной премии Әзілхана Нұршайықова библиотека школы-гимназии №30 предлагает буктрейлер по биографии и творчеству этого писателя.

#ОқуғаҚұштарМектеп
#ӘдістемелікОрталық
#Білімбасқармасы
#ШкольныебиблиотекигАстана