"Профессорлық сабақ" қалалық жобасы аясында 10Б сыныбында сабақ өтті

2022 жылғы 2 желтоқсанда №30 мектеп-гимназия базасында "Профессорлық сабақ" қалалық жобасы аясында 10Б сыныбында сабақ өтті. Л.Н. Гумилев атындағы Еуразия ұлттық университетінің теориялық және қолданбалы лингвистика кафедрасының жетекші мамандары Джамбаева Жанар Абинсериковна филология ғылымдарының докторы, теориялық және қолданбалы лингвистика кафедрасының қауымдастырылған профессоры және филология ғылымдарының кандидаты, теориялық және қолданбалы лингвистика кафедрасының доценті Айман Бекеновна Нұрғазина біздің оқушыларға сабақ өткізді, оларды ынтымақтастыққа баулыды, оқушылардың сабаққа деген шынайы қызығушылығын арттырды.
Сабақтың тақырыбы "Шешен-тілдік тұлғаның бір түрі ретінде", сабақта оқушылар топпен жұмыс жасады, "Риторика" ғылымы туралы ақпарат алды, әдемі сөйлеуді және дұрыс диалог жүргізуді үйренді.
Осы "Профессорлық сабақ" жобасын Астана қаласы әкімдігінің әдістемелік орталығы бастамашылық етті және жұмысын 2020 жылы бастаған болатын. Бұл жобаның үйлестірушісі орталықтың әдіскері Н.К. Әзімбай болып табылады.
Аталған іс-шараны Астана қаласы әкімдігінің баспасөз орталығы жариялады. Оқытушылар мен оқушылар сұхбат беріп, ынтымақтастықтан алған әсерлерімен бөлісті.
Мектеп әкімшілігі ЕҰУ оқытушыларына осы жоба аясында көрсеткен зейіні мен ынтымақтастығы үшін алғыс білдіреді. Болашақта біз осы жобаны дамытуға бағытталған теориялық және қолданбалы лингвистика кафедрасымен бірқатар бірлескен іс-шараларды жоспарладық. О. А. Немеровченконың жетекшілігімен орыс тілі мен әдебиеті пәні мұғалімдеріне ерекше алғыс білдіреміз.
Директордың БО орынбасары С.Ж. Арыстанова.

img 20221206 wa0081

img 20221206 wa0080

img 20221206 wa0079

img 20221206 wa0078