#zhazgydemalys2024
Бүгін, 19 маусымда «Көңілді балақай» мектеп жанындағы лагердің үшінші күні таңғы дене шынықтырумен басталды. Одан кейін балалар «Қуыршақ» қуыршақ театрында болып, «Кішкентай су перісі» театрландырылған қойылымын тамашалады🎥 Кішкентай көрермендер тәнті болып, риза болды😇. Шоу алдында аниматорлармен шағын ойын-сауық болды, оның соңы сабын көпіршіктері бар дискотекамен аяқталды. Одан кейін балалар жағалау бойымен серуендеп, ойын алаңында ойнады.

Сегодня 19 июня - третий день в пришкольном лагере “Көңілді балақай” начался с утренней разминки. Затем дети посетили кукольный театр “қуыршақ “где с удовольствием посмотрели театральное представление “ Русалочка”🎥 Юные зрители были впечатлены и были в восторге 😇. Перед представлегием было небольшое развлечение с аниматорами которое закончилось дискотекой с мыльными пузырями. После дети прогулялись по набережной и поигрались на детской площадке.

Видео: https://www.instagram.com/p/C8ZMsvZsvrk/?utm_source=ig_web_copy_link&igsh=MzRlODBiNWFlZA==

Бүгін, 19 маусымда «Көңілді балақай» мектеп жанындағы лагердің үшінші күні таңғы дене шынықтырумен басталды. Одан кейін балалар «Қуыршақ» қуыршақ театрында болып, «Кішкентай су перісі» театрландырылған қойылымын тамашалады Бүгін, 19 маусымда «Көңілді балақай» мектеп жанындағы лагердің үшінші күні таңғы дене шынықтырумен басталды. Одан кейін балалар «Қуыршақ» қуыршақ театрында болып, «Кішкентай су перісі» театрландырылған қойылымын тамашалады