Ерлік сабағы. Ұлы Жеңіс ұрпақ есінде /

Ерлік сабағы. Ұлы Жеңіс ұрпақ есінде

🔥🔥🔥 Жеңіс Күнін мерекелеу аясында № 30 мектеп-гимназиясының кітапханасы №4 қалалық балалар кітапханасымен бірлесіп 5а сынып оқушыларына арналған "Ұлы Жеңіс ұрпақ есінде" атты іс-шара өткізді (жетекшісі К.А. Онтаева). Оқушыларға Ұлы Отан соғысы, Отанын фашистерден қорғаған жерлестеріміз-батырлар туралы айтылды. Балалар шағын концерт қойды.

🔥🔥🔥 В рамках празднования Дня Победы библиотекой школы-гимназии №30 совместно с городской детской библиотекой №4 было проведено мероприятие «Ұлы Жеңіс ұрпақ есінде» для учащихся 5а класса (кл.руководитель Онтаева К.А.).  Школьникам рассказали о Великой Отечественной войне, о наших земляках-героях, защитивших Родину от фашистов.  Ребята выступили с небольшим концертом.

#Астанақаласыбілімбасқармасы

#Әдістемелікорталық