Круглый стол 9-ые классы - «Детство без жестокости и насилия»

🔉🔉🔉 17 қараша күні сағат 12.00-де 9-сынып оқушылары арасында "қатыгездік пен зорлық-зомбылықсыз балалық шақ" ақпараттық науқаны аясында дөңгелек үстел өткізілді. 9 Б, В, Г, Д, Е, Ж сынып оқушылары зорлық-зомбылықтың себептері, түрлері мен формалары, статистикасы туралы сұрақтар көтеріп, салдарын талқылады. Балалар өз пікірлерін білдіріп, сұрақтар қойып, мәселені шешу жолдарын ұсынды. Бекентаева Амина, Болат Адина, Сейдуали Амина, Чи Арина, Даукенов Мұстафа, Бақытжан Темірлан, Кошель Алина, Уәлиханов Нұрхан, Жақсығұлов Әлімхан, Коврыженко Богдан, Павлов Никита, Мурашкина Вероника, Попова Арина белсенді қатысты.

🔉🔉🔉 17 ноября в 12.00 был проведен круглый стол, в рамках информационной кампании «Детство без жестокости и насилия» среди учащихся 9-х классов. Учащиеся 9 Б, В, Г, Д, Е, Ж классов подготовили доклады, в которых поднимались вопросы о причинах насилия, какие существуют виды и формы, статистика и обсудили последствия. Ребята высказывали свое мнение, задавали вопросы, предложили пути решения проблемы. Активное участие приняли Бекентаева Амина, Болат Адина, Сейдуали Амина, Чи Арина, Даукенов Мустафа, Бахытжан Темирлан, Кошель Алина, Уалиханов Нурхан, Жаксыгулов Алимхан, Коврыженко Богдан, Павлов Никита, Мурашкина Вероника, Попова Арина.

whatsapp_image_2023-11-20_at_21.37.29.jpeg

whatsapp_image_2023-11-20_at_21.37.29_1.jpeg

Круглый стол 9-ые классы - «Детство без жестокости и насилия» Круглый стол 9-ые классы - «Детство без жестокости и насилия»