Ертегілерді оқу арқылы оқу сауаттылығын дамыту

📚 "Оқуға құштар" жобасы аясында №30 мектеп-гимназиясының кітапханасы 3-ж сынып оқушыларына (сынып жетекшісі А.Е. Бегимова) «Сиқырлы ертегілер әлемі» атты іс-шара өткізілді. Балалар ертегілер бойынша білімдерін көрсетті. Тапсырма-кейіпкерге сипаттама беру және викториналық сұрақтар балаларды ойлануға, талдауға мәжбүр етті: қалай және неге?, қорытынды жасау. Кітапханадағы мұндай кездесулер оқуға деген қызығушылықты қолдайды, оқу сауаттылығын дамыту үшін маңызды қасиеттерді қалыптастырады.

Читая сказки, развиваем читательскую грамотность

📚 В рамках проекта «Читающая школа» в школе-гимназии №30 было проведено библиотечное мероприятие "Волшебный мир сказок" для учащихся 3ж класса(кл.рук.Бегимова А.Е.). Дети  показали свое знание сказок.  Задание -Дать характеристику персонажу и  вопросы викторины заставляли детей задуматься, проанализировать: как и почему?, делать выводы. Такие встречи в библиотеке поддерживают интерес к чтению, формируют важные качества для развития читательской грамотности.

#ӘдістемелікОрталық

#АстанаБілімБасқармасы

#ОқуғаҚұштарМектеп

Ертегілерді оқу арқылы оқу сауаттылығын дамыту \ Читая сказки, развиваем читательскую грамотность Ертегілерді оқу арқылы оқу сауаттылығын дамыту \ Читая сказки, развиваем читательскую грамотность