"Ата-аналарды педагогикалық қолдау орталығы"

28 қазанда №30 мектеп-гимназияда "Ата-аналарды педагогикалық қолдау орталығы" жұмысы аясында ата-аналарға арналған Ашық есік күні өтті. Жұмыс 5 аймақ бойыншы жүргізілді. Мақсаты: болашақта ата-аналарға баланың жеке тұлғаға айналуы, саналы ұрпаққа өсуі, дұрыс білім алуы, өмірде өз орнын табуы үшін көмек көрсету. пән мұғалімдері ата-аналарға оқушылардың үлгерімі, пән бойынша кеңестер, ұсыныстар берді.

28 октября ШГ№30 состоялся День открытых дверей для родителей в рамках работы «Центра педагогической поддержки родителей. Работа велась на 5 площадках. Цель:оказание помощи родителям в будущем, чтобы ребенок стал индивидуумом, вырос в сознательное поколение, получил правильное образование, нашел свое место в жизни. учителя-предметники дали родителям советы, рекомендации по успеваемости учащихся, по предмету.

whatsapp_image_2023-10-30_at_12.42.10.jpeg

whatsapp_image_2023-10-30_at_12.42.09.jpeg

"Ата-аналарды педагогикалық қолдау орталығы" "Ата-аналарды педагогикалық қолдау орталығы"