3 "Д" сыныбында Республика күніне арналған сынып сағаты өтті.

⭐ 3 "Д" сыныбында Республика күніне арналған сынып сағаты өтті. Сынып сағатында оқушыларды туған жерін, туған елін, халқын ардақтап өтуге үйрету. Бақытқа жетер даңғыл жолдың бірі - туған Отанды сүюден басталатынын түсіндіру. Отанға деген патриоттық сезімдерін ояту. Оқушылармен сынып сағатының тақырыбына сай ойын- викторина ойнатылды.Оқушылар белсенді қатысты.
Сынып жетекшісі : Калиева Жанар Гумаровна

⭐ В 3 "Д" классе прошёл классный час посвящённый Дню Республики Казахстан. Цель классного часа : обогащение знаний учащихся о пути становления Республики Казахстан.
Формирование представлений о прошлом и настоящем Республики Казахстан.
Развитие интереса к истории страны.
Воспитание чувства гражданственности, патриотизма и любви к своей Родине. Учащиеся активно принимали участие.
Классный руководитель : Калиева Жанар Гумаровна

whatsapp_image_2023-10-25_at_12.58.55.jpeg

whatsapp_image_2023-10-25_at_12.58.55_1.jpeg

whatsapp_image_2023-10-25_at_12.58.55_2.jpeg

3 "Д" сыныбында Республика күніне арналған сынып сағаты өтті. 3 "Д" сыныбында Республика күніне арналған сынып сағаты өтті.