Кітапханамен танысу / Знакомство с библиотекой

📖📚📕 Кітапханамен танысу.
№30 мектеп-гимназия кітапханасында «Артық білім кітапта...» ағарту апталығы жоспары аясында және балаларды кітап оқуға баулу мақсатында 1-сынып оқушыларымен «АШЫҚ КІТАПХАНА» атты кітапханалық сабақ өткізілді. Балалар кітапханамен (абонемент және оқу залы), кітапхананы пайдалану және кітапханаға тіркелу ережелерімен таныстырылады. Жас оқырмандар кітапханашыны қызығушылықпен тыңдап, сұрақтарға жауап беріп, жұмбақтар шешті.

📖📚📕 Знакомство с библиотекой.
В рамках недели книги «Артық білім кітапта...» и с целью привлечения детей к чтению в библиотеке школы-гимназии №30 был проведен библиотечный урок с учащимися первых классов «АШЫҚ КІТАПХАНА». Дети ознакомились с библиотекой (абонементом и читальным залом), с правилами пользования библиотекой и оформлением записи в библиотеку. Юные читатели с интересом слушали библиотекаря, отвечали на вопросы, отгадывали загадки.

#ОқуғаҚұштарМектеп
#ӘдістемелікОрталық
#АстанаБілімБасқармасы

Кітапханамен танысу / Знакомство с библиотекой Кітапханамен танысу / Знакомство с библиотекой