"Дублер күні" туралы ақпарат / Информация  "День дублера"

🍁 🍂 "Дублер күні" туралы ақпарат

4 қазанда №30 МГ-да дублер күн өтті.  Біздің 11-сынып оқушылары директордың, директордың орынбасарларының, мұғалімдердің және сынып жетекшілерінің рөлін атқарды.  11-сынып оқушылары 8, 9, 10-сыныптарда сабақты аяқтады.  Мектебіміздің мұғалімдері тағы да орындыққа жайғасты. Барлықтарыңызды ұстаздар күнімен құттықтаймыз!

🍁 🍂 Информация  "День дублера"

4 октября в ШГ №30 прошел День Дублера. Наши 11 классы применили на себе роль директора, заместителей директора, учителей и классных руководителей. 11классники проводили уроки 8,9,10-х классах. Учителя нашей школы заново сели за школьные парты. Поздравляем всех с днем учителя!

#Біртұтас_тәрбие

#өзін-өзі_басқару

#ұстаздаркүні2023

@parlament_school_student @bilimastana @rumcdo_official