READx-конференциясы

📚  Отбасы апталығын өткізудің мектеп жоспарына сәйкес кітапханада бесінші сыныптарға арналған "Отбасымен бірге оқимыз" READx-конференциясы өткізілді. Спикерлер (оқушы пен ана) оқыған және оқуға кеңес беретін кітаптар туралы қызықты әрі тартымды әңгімеледі. Конференцияға қатысушылар арнайы карточкалармен ("Оқимын", "Ойланамын") дауыс беру арқылы бүгінгі іс-шараның жеңімпазын таңдады. Кітап туралы үздік әңгіме үшін 5Б сынып оқушысы Жақсылықова София (сынып жетекшісі Темірбек А.Т.) грамотамен марапатталды. Барлық қатысушылар шығармашылық және конференцияға белсенді қатысқаны үшін Алғыс хат алды. Трендте болыңыз, оқыңыз!

📚  Согласно школьного плана проведения Недели семьи в библиотеке была проведена READx-конференция «Читаем вместе с семьей» для пятых классов. Спикеры (ученик и мама) интересно и захватывающе рассказывали о книгах, которые прочли и советуют прочесть. Участники конференции путем голосования специальными карточками («Оқимын», «Ойланамын») выбрали победителя сегодняшнего мероприятия. Грамотой за лучший рассказ о книге награждена ученица 5б класса Жаксылыкова Сафия (кл.рук.Темирбек А.Т.). Все участники получили Благодарственные письма администрации школы за творческий подход и активное участие в конференции. Будьте в тренде, читайте!

#ОқуғаҚұштарМектеп
#ӘдістемелікОрталық