Пришкольный лагерь "Көңілді балақай" / Мектепішілік лагері "Көңілді балақай"

🔥 2023 жылғы 26 маусымда "Көңілді балақай" мектеп жанындағы лагері Астана қаласының № 10 өрт сөндіру бөліміне экскурсияға барды.
Балалар өрт сөндіруші мамандығымен, арнайы киімнің ерекшеліктерімен, пайдаланылатын көлікпен, еңбек құралдарымен танысты. Бүлдіршіндер көптеген қызықты ақпараттарды ұйғарды, сұрақтар қойды.

🔥 26 июня 2023 году пришкольный лагерь «Көңілді балақай” отправились на экскурсию в пожарную часть №10 г.Астана.
Ребята познакомились с профессией пожарного, особенностями спецодежды, с используемым транспортом, орудиями труда. Узнали много интересного, задавали вопросы.

🙂 Сонымен қатар 26 маусымда балалар Аружан СОО аттракциондарына барды😎. Рахмет @arujan.mall. Балалар аттракциондарға мініп қана қоймай, достарының ортасында флешмоб биледі.
Күн көңілді, әрі қызықты өтті.

🙂 Так же 26 июня ребята посетили аттракционы в ТРЦ Аружан😎. Спасибо @arujan.mall. Ребята не только катались на аттракционах, но и танцевали флешмоб, в кругу друзей веселее 😍

#летовдопобразовании2023, #жаз_қосымшабілімберу2023, #Zhazqosymshabilim2023

📹📷:

Пришкольный лагерь "Көңілді балақай" / Мектепішілік лагері "Көңілді балақай" Пришкольный лагерь "Көңілді балақай" / Мектепішілік лагері "Көңілді балақай"