Пришкольный лагерь "Көңілді балақай" / Мектепішілік лагері "Көңілді балақай"

🙂 2023 жылдың 22 маусымында мектеп жанындағы лагерде таң көңілді би жаттығуынан басталды.
Таңертеңгілік дене шынықтыру жаттығуларынан кейін командалар "бантик" күніне арналған ойын-сауық викториналарын өткізді, онда балалар көптеген бантиктермен әртүрлі, қызықты және әдемі шаш үлгілерін көрсетті.
Одан әрі бүлдіршіндер «Атамекен» этно-мемориалдық кешенін аралады.

🙂 22.06.2023 года День пришкольного лагеря начался с веселой танцевальной зарядки.
После утренней разминки в отрядах были проведены развлекательные викторины посвящённые дню «День бантиков», где дети показали свои разнообразные, интересные и красивые причёски со множеством бантиков.
Далее отряды пришкольного лагеря, под руководством вожатых посетили уникальный этно - мемориальный комплекс «Атамекен».

#летовдопобразовании2023, #жаз_қосымшабілімберу2023, #Zhazqosymshabilim2023

📹📷:

Пришкольный лагерь "Көңілді балақай" / Мектепішілік лагері "Көңілді балақай" Пришкольный лагерь "Көңілді балақай" / Мектепішілік лагері "Көңілді балақай"