Астана қаласы бойынша қалалық сотының судьясының 8-9 сынып оқушылары арасында әңгімелесу өткізгендігі туралы ақпарат

Қалалық соттың судьясы К.А. Аринов профилактика жөніндегі менеджер Б. А. Сарсекеевамен және ТЖ жөніндегі меңгеруші Г. И. Ногербекпен, мектеп психологы Г. К. Мякушкомен бірлесіп "Есірткі мен психотроптық заттардың заңсыз айналымы" тақырыбында әңгіме жүргізді. Әңгіме барысында оқушылар өз сұрақтарына жауап алып, бейнеролик көрді.

Информация о проведения беседы среди учащихся в 8-9-х классах школы – гимназии № 30 судьёй городского суда по городу Астана

Судьёй городского суда Ариновым К.А. совместно с менеджером по профилактике Сарсекеевой Б.А., и завучем по ВР Ногербек Г.И., психологом школы Мякушко Г.К. проведена беседа на тему: «Незаконный оборот наркотиков и психотропных веществ». В ходе беседы учащиеся получили ответы на свои вопросы и просмотрели видеоролик.

whatsapp_image_2023-05-26_at_20.32.49.jpeg

whatsapp_image_2023-05-26_at_20.32.49_1.jpeg

whatsapp_image_2023-05-26_at_20.32.49_2.jpeg

"Есірткі мен психотроптық заттардың заңсыз айналымы" тақырыбында әңгіме жүргізді 8-9 сынып "Есірткі мен психотроптық заттардың заңсыз айналымы" тақырыбында әңгіме жүргізді 8-9 сынып