Жеңіс күніне арналған сынып сағат 9 "Ж" / 9 «В»

9 "Ж"сыныпта Жеңіс күніне арналған тәрбие сағаты Бекенова Куляра Бижанқызы өткізді. Оқушылар бейнематериал арқылы еліміздің Ұлы Отан соғыс батырлары туралы мәлімет білді

Классный час в 9 "Ж" классе,посвящённый Дню Победы, проведен 5мая. Подвиг казахстанцев в Великой Отечественной войне стало основной частью мероприятия. В канун праздника Дня Отечества девочки подготовили викторину для мальчиков, видеоматериал с поздравлением.

whatsapp_image_2023-05-05_at_16.46.52.jpeg

Біздің сынып жетекшіміз С. Т. Тұяқова Ұлы Отан соғысына қатысушыларды еске алуға және "Отан қорғаушылар" монументінің жанында Отан қорғаушылар күнін мерекелеуге арналған сынып сағатын өткізуді ұсынды.
Жалпы, мен 7 мамыр осындай рухани күн болады деп ойламадым. Бұрын біз тек ұлдарды құттықтап, осы көңілді атмосфераға берілетінбіз, бірақ бұл күн менің есімде ұзақ сақталады. Жағымды мереке, сыйлықтар мен күлкіден басқа, біз бостандық үшін, болашағымыз үшін күрескен жауынгерлерді де құрметтедік. Біздің кейбір сыныптар тіпті ата-әжелерінен естіген естеліктерімен көз жасын төгіп тастады. Олардың көпшілігі бізбен бірге емес, көбісі соғыстың өзінде қайтыс болды, кейбіреулері бақытты, бейбіт өмірді жалғастыруда. Бірақ қазір біздің ата-бабаларымыз жоқ болса да, біз оларды әрқашан есте сақтаймыз! Біз үшін, біздің өміріміз үшін күрескен жақын адамдар әрқашан біздің қасымызда болады. Біз оларды ешқашан ұмытпаймыз! Мен аталарымыз бен әжелерімізге өте қуаныштымын және мақтанамын, өйткені олар өз елінің болашағы, балалары мен немерелері үшін бәрін құрбан етуге дайын батыл, батыл жауынгерлер!
Бүгінгі күн эмоцияларға толы болды. Біз қайғылы болсақ та, біраз уақыттан кейін көз жасы сағыныш пен мақтаныш сезіміне ауысады.
Бақыт үшін күрескен адамдар ретінде біз олардың естеліктерін құрметтеуге және Отанға деген сүйіспеншілігін жүрегімізде сақтауға міндеттіміз!

9" В " сынып оқушысы А. Алиакпарова

Наш классный руководитель Туякова С.Т., предложила провести классный час, посвященный памяти участникам Великой Отечественной войны и празднованию Дня защитника Отечества, у монумента «Отан қорғаушылар».

Вообще, я не думала, что 7 мая станет таким душевным днем. Раньше мы лишь поздравляли мальчиков и предавались этой весёлой атмосфере, но этот день запомнится мне надолго. Помимо приятного праздника, подарков и смеха, мы также почтили память сражавшимся за нашу свободу, за наше будущее, воинам. Некоторые из нашего класса даже проронили слёзы, предаваясь воспоминаниям, которые они слушали от своих дедушек и бабушек. Многих из них уже нет с нами, многие погибли на самой войне, некоторые продолжают счастливую, умиротворенную жизнь. Но даже если сейчас наших предков нет рядом, мы всегда будем помнить их! Близкие нам люди, что воевали за нас, за наши жизни, всегда будут рядом с нами. Мы никогда их не забудем! Я очень рада и горда нашими дедушками и бабушками, ведь они - отважные, храбрые воины, готовые пожертвовать всем ради будущего их страны, их детей и внуков

Сегодняшний день был наполнен эмоциями. Даже если мы и грустили, спустя некоторое время слезы сменяются на чувство ностальгии и гордости.Как люди, за счастье которых они сражались, мы обязаны чтить их память и хранить их любовь к Родине в своих сердцах!

Ученица 9 «В» класса Алиакпарова А.

whatsapp_image_2023-05-05_at_16.49.37.jpeg

Жеңіс күніне арналған сынып сағат 9 "Ж" / 9 «В» Жеңіс күніне арналған сынып сағат 9 "Ж" / 9 «В»