1-ші Халықаралық жастар форумы «Мұғалім. Жетекшілік ету қуанышы»

🌼 27.04-28.04.2023 1-ші Халықаралық жастар форумы «Мұғалім. Жетекшілік ету қуанышы». Форумның мақсаты: кәсіби өзін-өзі анықтауды сүйемелдеуді және мұғалім мамандығын насихаттауды қамтамасыз ету үшін педагогикалық және оқушылар қауымдастығын шоғырландыру». Оқушылардың педагогикалық мамандыққа деген қызығушылығын ояту және «Мамандыққа қарай қозғалыс» траекториясын саналы түрде таңдау.

№30 мектеп-гимназиясынан Мамонтов Александр 11 Г сынып, Искаков Батырхан 11Б сынып, Али Айша 9А, Ильясова Шұғыл 9 Ә сынып оқушылары қатысты. Үй тапсырма 1. ЭССЕ жазу 2. Эмблема 3. Мұғаліммен сұхбат. Оқушылар ЭССЕ жазды, жұмыстары журналда жарияланды

🏆 Али Айша, «үздік эссе» үшін сертификат алды.

🏆 Ысқақов Батырхан « үздік сұхбат» үшін 3-орын дипломын

🏆 9А сыныбы Ильясова Шұғыла «үздік эмблема» 3-орын сертификатқа ие болды.

Олар екі күн бойы іс-шараларға белсене қатысты. Бірінші күні форумның ашылуы болды, одан кейін олар қаланың үздік мұғалімдерінің ашық сабақтарына қатысты, «Мұғалімнің кәсіби іс-әрекетін енгізудің тиімді құралы ретінде әрекет ету» шеберлік сыныпқа қатысты, сабақты талқылауға қатысты,оқушылар іс шараларға қуана және белсенді қатысты. Екінші күні студенттер мұғалімдердің көмегімен сабақ өткізді. Белсенділік танытқаны үшін барлығына «Астана дарыны» дарында балалар мен таланттар жастарды кез келген жаңа қолдау орталығының сертификаттары табыс етілді. Оқушылар өздеріне көптеген пайдалы дүниелер алды.

🌼 27.04-28.04.2023 году прошел 1 Международный молодежный форум «Учитель. Радость вести за собой». Цель форума: консолидация педагогического сообществ для обеспечения сопровождения профессионального самоопределения и популяризации профессии учителя. Вызвать заинтересованность у учащихся к педагогической профессиии и осознанный выбор своей траектории «Движения к профессии».

С школы-гимназии №30 участвовали Мамонтов Александр 11Г класс, Искаков Батырхан 11Б класс, Али Айша 9А, Ильясова Шугыла 9 А класса. Домашнее задание было 1.Написать ЭССЕ 2.Эмблема 3.Интервью с учителем. Учащиеся написали ЭССЕ, их труды были напечатаны в журнале.

🏆 За лучшее Эссе получила сертификат Али Айша.

🏆 За лучшее интервью получил 3-е место диплом Искаков Батырхан

🏆 За лучшую эмблему 3 место заняла Ильясова Шугыла 9А класс

Они два дня активно участвовали на мероприятиях. Первый день было открытие форума, после посещали открытые уроки лучших преподавателей города, проводили мастер- класс «Актерское мастерство как эффективное средство приобщения к профессиональной деятельности педагога», учащиеся с удовольствием посещали и активно участвовали в обсуждении. На второй день учащиеся с помощью преподавателей пробывали вести уроки. За активное участие все получили сертификаты с «Астана дарыны» дарынды балалар мен таланты жастарды анықтау және қолдау орталығы». Учащиеся для себя получили много полезного.

\whatsapp_image_2023-05-02_at_13.36.20.jpeg

whatsapp_image_2023-05-02_at_13.36.20_1.jpeg

whatsapp_image_2023-05-02_at_13.36.19.jpeg

whatsapp_image_2023-05-02_at_13.36.19_1.jpeg