"Кітап жарнамасы" бейнероликтер байқауы / Конкурс видеороликов: «Реклама книги»

📚 «Оқуға құштар мектеп» жобасы аясында №30 мектеп-гимназиясының кітапханасы "Кітап жарнамасы" бейнероликтер байқауын өткізеді. Бүгін оқушылардың бейнероликтерін ұсынамыз:7Е сынып-Муртазова Эльмира, 4 ж сынып - Тауфикова Сабина, 1 Г сынып - Шаполаев Алидар, 5г сынып оқушысы-Пашинцев Владислав, 3Ж сынып оқушылары – Касымов Аят, Кривущенко София, Шугурмакова Луара, 1 Г сынып оқушысы - Федорова София және 8 А сынып оқушылары. Біз оқимыз, оқуға кеңес береміз, шығармашылықпен айналысамыз!

📚 В рамках проекта «Читающая школа" библиотека школы-гимназии №30 проводит конкурс видеороликов «Реклама книги». Сегодня представляем видеоролики учащихся: 7е класса - Муртазовой Эльмиры, 4 ж класса - Тауфиковой Сабины, 1 г класса - Шаполаева Алидара, ученик 5г класса -Пашинцев Владислав, ученики 3Ж класса – Касымов Аят, Кривущенко София, Шугурмакова Луара, ученица 1 г класса - Федорова Софья и учащиеся 8 А  класса. Читаем, советуем прочесть, креативим!

#әдістемелікорталық
#методическийцентр
#ОқуғаҚұштарМектеп
#Білімбасқармасы