3 "Б" класс "Оқуға құштар мектеп" жобасы / Акция «Подари библиотеке книгу»

№ 30 мектеп-гимназиясында " Кітапханаға кітап сыйла!» акциясы өтуде . Бұл күні Зб сынып оқушылары кітапханаға барып, кітаптар, оқу туралы өз пікірлерін білдірді. Балалар осы тақырыптағы мақал-мәтелдер туралы білімдерін көрсетіп, кітапханамыздың сөрелерін безендіретін және оқырмандарымызға қызықты болатын қызықты кітаптарды сыйға тартты. Оқушыларға және олардың нағыз керемет сынып жетекшісі Бауман А.К.-ға осы бағалы сыйлық үшін көп рахмет!

В школе-гимназии №30 проходит акция «Подари библиотеке книгу!». Учащиеся Зб класса в этот день посетили библиотеку, высказали свое мнение о книгах, о чтении. Дети показали свое знание поговорок на эту тему и подарили увлекательнейшие книги, которые теперь украсят полки нашей библиотеки и будут интересны нашим читателям. Спасибо большое за этот ценный дар учащимся и их действительно классному классному руководителю Бауман А.К.!

3 "Б" класс "Оқуға құштар мектеп" жобасы / Акция «Подари библиотеке книгу» 3 "Б" класс "Оқуға құштар мектеп" жобасы / Акция «Подари библиотеке книгу»