Мамандық таңдау-біздің өмірімізде қабылдайтын маңызды шешімдердің бірі. Мектептегі кәсіптік бағдар жоғары сынып оқушыларына өздерін барынша жүзеге асыра алатын және мектепті бітіргеннен кейін дамуын жалғастыра алатын жолды таңдауға көмектеседі, яғни жеке ерекшеліктеріне сәйкес одан әрі қызмет түрін таңдауда.

МИФ онкүндігі аясында 9 ақпанда мектепте п.ғ. к., Гумилев атындағы ЕҰУ доцентінің м. а. Давлетова Айнаштың жетекшілігімен Гумилев атындағы ЕҰУ докторантурасының 3 курс студенті Тасболатова Жанияның белсенді қатысуымен Кәсіптік бағдар беру жұмыстары жүргізілді. Кездесу барысында олар 11-сынып оқушыларын "Информатика" кафедрасымен таныстырып, әрбір білім беру бағдарламасы туралы толығырақ айтып берді.

Выбор профессии — одно из важных решений, которые мы принимаем в нашей жизни. Профориентация в школе помогает старшеклассникам выбрать тот путь, на котором они смогут максимально реализовать себя и продолжить развиваться после выпуска из школы, то есть в выборе дальнейшего рода деятельности в соответствии с индивидуальными особенностями.

В рамках декады МИФ 9 февраля в школе под руководством к.п.н, и.о. доцента ЕНУ им. Л.Н. Гумилева Давлетовой А. Х. при активном участии студентки 3 курса докторантуры ЕНУ им. Л.Н. Гумилева Тасбулатовой Ж. С. была проведена профориентационная работа. В ходе встречи они познакомили учащихся 11-х классов с кафедрой «Информатика», рассказав подробнее о каждой образовательной программе.

whatsapp_image_2023-02-10_at_11.11.06.jpegwhatsapp_image_2023-02-10_at_11.11.06_2.jpegwhatsapp_image_2023-02-10_at_11.11.06_1.jpeg

Встреча в рамках декады МИФ с к.п.н, и.о. доцента ЕНУ им. Л.Н. Гумилева Давлетовой А. Х. Встреча в рамках декады МИФ с к.п.н, и.о. доцента ЕНУ им. Л.Н. Гумилева Давлетовой А. Х.