Урок практикум «Логарифм числа и его свойства» \ «Санның логарифмі және оның қасиеттері» атты практикалық сабақ

2 ақпанда математика, информатика, физика "Ғылымдар шеруі"онкүндігі басталды!

№ 30 МГ акт залында онкүндіктің ашылуы өтті, әдістемелік бірлестіктің жетекшісі И. Х. Тасчилина мектеп оқушыларын қызықты ғарыш сапарына шақырды, онда балалар түрлі іс-шараларға белсенді қатыса алады.
Математика, информатика, физика онкүндігі аясында математикаға деген қызығушылықты арттыру мақсатында 3 ақпан күні Гумилев атындағы Еуразия ұлттық университетінің «Алгебра және геометрия» кафедрасының доценті Сарсекеев Абдрахман Сапарұлы шақырылды. 11 сынып оқушылары үшін «Санның логарифмі және оның қасиеттері» атты практикалық сабақ өткізілді. Студенттер сабақта үлкен қызығушылықпен жұмыс істеді, есептерді шығаруда практикалық дағдыларға ие болды.

2 февраля дан старт декаде математики, информатики, физики «Парад наук»!

В актовом зале ШГ №30 состоялось открытие декады, руководитель методического объединения Тащилина И.Х. пригласила учащихся школы в увлекательное космическое путешествие, где ребята могут активно принимать участие в различных мероприятиях.
В рамках декады математики, информатики, физики, в целях повышения интереса к математике, 3 февраля был приглашен кандидат педагогических наук доцент кафедры алгебры и геометрии ЕНУ имени Гумилева Сарсекеев Абдрахман Сапарович. Для учеников 11 класса был проведен урок практикум «Логарифм числа и его свойства». Учащиеся с большим интересом работали на уроке, получили практические навыки при решении задач.

Ссылка: https://www.instagram.com/p/CoO-105rOGr/?utm_source=ig_web_copy_link