#zhazgydemalys2024
📌18.06.24г. В пришкольном профильном лагере "Футбол" учащимся была проведена лекция по теме "Возникновение футбола". Далее сделали физическую зарядку, играли и соревновались между собой на эстафетах.
📌18.06.24 Мектептегі мамандандырылған футбол лагерінде оқушыларға футболдың келіп шығу тарихы туралы түсіндірілді. Кейін дене шынықтыру жаттығуларын жасап, ойнап, эстафеталық жарыста өзара жарысты.

Ссылкаhttps://www.instagram.com/p/C8oDLqZoA6d/?utm_source=ig_web_copy_link&igsh=MzRlODBiNWFlZA==

18.06.24 Мектептегі мамандандырылған футбол лагерінде оқушыларға футболдың келіп шығу тарихы туралы түсіндірілді. Кейін дене шынықтыру жаттығуларын жасап, ойнап, эстафеталық жарыста өзара жарысты. 18.06.24 Мектептегі мамандандырылған футбол лагерінде оқушыларға футболдың келіп шығу тарихы туралы түсіндірілді. Кейін дене шынықтыру жаттығуларын жасап, ойнап, эстафеталық жарыста өзара жарысты.