20.06.2024 г. Учащиеся пришкольного профильного лагеря "Умелые ручки" вырезали из ПВХ фрагменты строений и соединяли формы клеем. Вырожали глубокий интерес к вырезке их ПВХ и показывали свои работы.

#zhazgydemalys2024

Ссылка: https://www.instagram.com/p/C8eZ-5eMCGb/?utm_source=ig_web_copy_link&igsh=MzRlODBiNWFlZA==

20.06.2024 Мектептегі «Умелые ручки» мамандандырылған лагерінің оқушылары ПВХ-дан ғимараттардың фрагменттерін кесіп, пішіндерді желіммен біріктірді. Олар ПВХ-ны кесуге үлкен қызығушылық танытып, жұмыстарын көрсетті. 20.06.2024 Мектептегі «Умелые ручки» мамандандырылған лагерінің оқушылары ПВХ-дан ғимараттардың фрагменттерін кесіп, пішіндерді желіммен біріктірді. Олар ПВХ-ны кесуге үлкен қызығушылық танытып, жұмыстарын көрсетті.