2024 жылдың 14 маусымында № 30 мектеп-гимназия ауласында 11 сыныптарда аттестаттар табыстауға арналған салтанатты жиын өтті. Биылғы оқу жылында біздің мектеп “Алтын белгі” белгісінің 2 иегері
-Бакытбек Санжар
-Данова Виолетта
шығарды. Сондай-ақ мектепті 5 оқушы Ерекше үлгідегі аттестатпен аяқтады: Айткалиева Гулсая, Зейнулла Перизат, Турсунай Адина, Шарипова Анель, Хадекешова Сымбат. Біздің түлектерге сәт сапар! Сізге жаңа шыңдарды бағындыруды тілейміз!

14 июня 2024 года во дворе ШГ № 30 состоялась торжественная линейка, посвященная вручению аттестатов в 11 классах. В этом учебном году наша школа выпустила 2 обладатель знака "Алтын белгі" :

-Бакытбек Санжар

-Данова Виолетта
Также закончили школу с аттестатом особого образца 5 учащихся: Айткалиева Гулсая, Зейнулла Перизат, Турсунай Адина, Шарипова Анель, Хадекешова Сымбат. В добрый путь наши выпускники! Желаем вам покорения новых вершин!

Видео: https://www.instagram.com/reel/C8b2dZuMFVt/?utm_source=ig_web_copy_link&igsh=MzRlODBiNWFlZA==

2024 жылдың 14 маусымында № 30 мектеп-гимназия ауласында 11 сыныптарда аттестаттар табыстауға арналған салтанатты жиын өтті. 2024 жылдың 14 маусымында № 30 мектеп-гимназия ауласында 11 сыныптарда аттестаттар табыстауға арналған салтанатты жиын өтті.