#zhazgydemalys2024

Сегодня 20 июня - четвертый день в пришкольном лагере “Көңілді балақай” начался с утренней разминки. Затем дети вышли на пикник. Ребята с большим удовольствием провели время на природе. Также был проведен день мыльных пузырей. Ребятам очень понравилось,каждый из них сделал с помощью мыльных пузырей день ярким и красочным.Далее юные исследователи отправились в Национальный музей,где с интересом ознакомились с рассказами об истории,экспонатами. Юные зрители были в восторге.
Все дети остались довольны👍🏻

Бүгін, 20 маусымда «Көңілді балақай» мектеп жанындағы лагерьдегі төртінші күн таңғы дене шынықтырумен басталды. Содан кейін балалар пикникке шықты. Балалар табиғат аясында уақыттарын қызықты өткізді. Көпіршік күні де болды,барлығына бұл өте ұнады, олардың әрқайсысы сабын көпіршіктері арқылы күнді жарқын және түрлі-түсті етіп жасады. Келесі кезекте Ұлттық музейге барып, тарих туралы әңгімелермен және экспонаттармен қызығушылықпен танысты. Жас көрермендердің көңілінен шықты.
Балалардың барлығы қуанып қалды 👍🏻

Видео: https://www.instagram.com/p/C8buvYFM9-6/?utm_source=ig_web_copy_link&igsh=MzRlODBiNWFlZA==

20 маусымда «Көңілді балақай» мектеп жанындағы лагерьдегі төртінші күн таңғы дене шынықтырумен басталды. 20 маусымда «Көңілді балақай» мектеп жанындағы лагерьдегі төртінші күн таңғы дене шынықтырумен басталды.