#zhazgydemalys2024
📌Digital Camp лагерінде Қаныш Сәтбаевтың 125 жылдығына арналған "Қазақ халқының тамаша ұлы Қаныш Сәтбаев" тақырыбында қызықты сабақ өтті.
Мақсаты: Оқушыларды көрнекті ғалым, геоглог, мемлекет қайраткері, Қазақстан Ғылым академиясының ұйымдастырушысы және Тұңғыш Президенті қалдырған ғылыми мұрамен таныстыру.
Іс-шара барысында оқушылар ғылым академигі Қаныш Сәтбаевтың өмірбаянымен танысып, бейнефильм көріп, командалық тапсырмаларды орындап, постер жасап, викторинаға қатысты
📌В лагере Digital Camp прошло увлекательное занятие на тему: "Замечательный сын казахского народа Каныш Сатпаев" посвящённый 125-летию Каныша Сатпаева.
Цель: познакомить учащихся с научным наследием, оставленным за собой выдающимся ученым, геоглогом, государственным деятелем, организатором и первым Президентом Академии Наук Казахстана.
Во время мероприятия учащиеся познакомились с биографией Академика Наук-Каныша Сатпаева, посмотрели видеофильм, выполнили командные задания, создали постер, приняли участие в викторине

Ссылка: https://www.instagram.com/p/C8UH6FkMTWO/?utm_source=ig_web_copy_link&igsh=MzRlODBiNWFlZA==

Digital Camp лагерінде Қаныш Сәтбаевтың 125 жылдығына арналған "Қазақ халқының тамаша ұлы Қаныш Сәтбаев" тақырыбында қызықты сабақ өтті. Digital Camp лагерінде Қаныш Сәтбаевтың 125 жылдығына арналған "Қазақ халқының тамаша ұлы Қаныш Сәтбаев" тақырыбында қызықты сабақ өтті.