#zhazgydemalys2024

📌Сегодня, 7.06.2024 года состоялась встреча участников пришкольного профильного лагеря "Айбын" под руководством военрука школы Искакова М.М с инспектором по делам несовершеннолетних Саттаровой. Д. Была проведена лекция на тему - "Профилактика употребления наркотических средств". Учащиеся с интересом слушали инспектора и нарисовали постеры на тему беседы.

📌Бүгін, 2024 жылдың 7 маусымында мектептің әскери нұсқаушысы М.М.Искаковтың жетекшілігімен «Айбын» мамандандырылған лагеріне қатысушылардың кәмелетке толмағандар ісі жөніндегі инспекторы Д. Саттаровамен кездесуі өтті. «Есірткі қолданудың алдын алу» тақырыбында дәріс оқылды. Оқушылар инспекторды қызығушылықпен тыңдап, әңгіме тақырыбы бойынша плакаттарға сурет салды.

Видео: https://www.instagram.com/reel/C76PIXwM6Zk/?utm_source=ig_web_copy_link&igsh=MzRlODBiNWFlZA==

2024 жылдың 7 маусымында мектептің әскери нұсқаушысы М.М.Искаковтың жетекшілігімен «Айбын» мамандандырылған лагеріне қатысушылардың кәмелетке толмағандар ісі жөніндегі инспекторы Д. Саттаровамен кездесуі өтті. 2024 жылдың 7 маусымында мектептің әскери нұсқаушысы М.М.Искаковтың жетекшілігімен «Айбын» мамандандырылған лагеріне қатысушылардың кәмелетке толмағандар ісі жөніндегі инспекторы Д. Саттаровамен кездесуі өтті.