📚📚📚 В рамках летней школы с 27.05-31.05 в школе гимназии проводились занятия. Уроки математики проводились учителями Таеновой Р.М., Аубакировой Д.К., Ишмухаметовой Л.Л., Қосман А.К., Үсенбай А.К., Яхуда Б.А. с использованием современных методик обучения. Цель данных уроков было восполнение пробелов знаний 4 четверти, углубление знаний по математике, развитие навыков решения задач и повысить интерес к предмету.

📚📚📚 Жазғы мектеп аясында 27-31 мамыр аралығында гимназия мектебінде сабақтар өткізілді. Математика сабақтарын Таенова Р.М., Аубакирова Д.К., Ишмухаметова Л.Л., Қосман А.Қ., Үсенбай А.Қ., Яхуда Б.А. мұғалімдері оқытудың заманауи әдістерін қолдана отырып өткізген. Әр сабақтың мақсаты 4-тоқсандағы білім олқылықтарын толтыру, математика пәнінен алған білімдерін тереңдету, есептер шығару дағдыларын дамыту және пәнге деген қызығушылықтарын арттыру болды.

whatsapp_image_2024-06-05_at_19.31.43.jpeg

Жазғы мектеп аясында 27-31 мамыр аралығында гимназия мектебінде сабақтар өткізілді. Жазғы мектеп аясында 27-31 мамыр аралығында гимназия мектебінде сабақтар өткізілді.