📚📚📚 26 сәуірде мектепті психологиялық - педагогикалық сүйемелдеу қызметі 4 сыныптарда сыныптық-жалпылама бақылау нәтижелері бойынша педагогикалық консилиум өткізді. Мектеп әкімшілігінің бастауыш мектеп курсы бойынша жүргізген талдауларының нәтижелері талданды, сабаққа қатысу арқылы оқу процесінде оқушылардың уәждемесіне баға берілді, 4 сыныптағы тәрбие жұмысына талдау жүргізілді, сондай-ақ орта буынға өтуге психологиялық дайындық диагностикасы жүргізілді. Бақылау нәтижелері бойынша мотивациясы төмен, сондай-ақ оқытуда жеке көзқарасты талап ететін оқушылар анықталды. Мектептің ӘППҚ мамандары сынып жетекшілері мен 4 сынып оқушыларының ата аналарына ұсыныстар әзірледі.

📚📚📚 26 апреля службой психолого-педагогического сопровождения школы проводился педагогический консилиум по результатам классно-обобщающего контроля в 4 классах. Были проанализированы результаты административных срезов за курс начальной школы, дана оценка мотивации учащихся в учебном процессе через посещения уроков, проведен анализ воспитательной работы в 4 классах, а также диагностика психологической готовности к переходу в среднее звено. По результатам контроля выявлены учащиеся с низкой мотивацией, а также требующие индивидуального подхода в обучении. Специалистами СППС школы выработаны рекомендации классным руководителям и родителям учащихся 4 классов.

whatsapp_image_2024-05-02_at_18.00.30_1.jpeg

whatsapp_image_2024-05-02_at_18.00.30_2.jpeg

whatsapp_image_2024-05-02_at_18.00.30.jpeg

whatsapp_image_2024-05-02_at_18.00.31_1.jpeg

whatsapp_image_2024-05-02_at_18.00.31.jpeg

Службой психолого-педагогического сопровождения школы проводился педагогический консилиум по результатам классно-обобщающего контроля в 4 классах. Службой психолого-педагогического сопровождения школы проводился педагогический консилиум по результатам классно-обобщающего контроля в 4 классах.