📖 📖 📖 «Мінез-құлық және қарым-қатынас мәдениеті» қалалық онкүндігі аясында № 30 мектеп –гимназиясында орыс тілі мен әдебиеті мұғалімдерінің әдістемелік бірлестігінің мұғалімдері «Махаббат – менің ханымым» тақырыбында поэтикалық және музыкалық кеш өткізді, іс –шараға 9-сынып оқушылары Пушкин, Лермонтов, Блок және т. б. шығармалары бойынша театрландырылған қойылым көрсетті т.б. соңғы нотада оқушылар би нөмірін - классикалық вальс ұсынды, бұл ХІХ ғасырдағы кештің атмосферасын жасады.

📖 📖 📖 В рамках городской декады «Культура поведения и общения » в школе –гимназии № 30 учителями Методического объединения учителей русского языка и литературы проведен поэтический и музыкальный вечер на тему: «Любовь – моя владычица», в мероприятии активное участие приняли учащиеся 9 –х классов показали театральную постановку по произведениям Пушкина, Лермонтова, Блока и др. На завершающей ноте, учащиеся представили танцевальный номер - классический вальс, создав атмосферу бала XIX века.

whatsapp_image_2024-04-17_at_20.49.43.jpeg

whatsapp_image_2024-04-17_at_20.49.43_1.jpeg

whatsapp_image_2024-04-17_at_20.49.43_2.jpeg

whatsapp_image_2024-04-17_at_20.49.44.jpeg