📖📖📖 Халықаралық кітап және авторлық құқық күні және "Қызықты кітап" акциясы аясында №30 мектеп-гимназиясының кітапханасы 3в сынып оқушыларына арналған "Біз кітаптарды оқуды және кейіпкерлерді тануды жақсы көреміз" атты Әдеби калейдоскоп өткізді. "Кітаптың кейіпкерін сипаттама бойынша тап", "Тарсия әдісін қолдана отырып сұрақтарға жауап беру" және басқалары оқу сауаттылығын дамытуға, оқуға деген қызығушылықты оятуға бағытталған.

📖📖📖 В рамках международного Дня книги и авторского права и акции «Қызықты кітап» библиотекой школы-гимназии №30 проведен Литературный калейдоскоп «Книги любим мы читать и героев узнавать» для учащихся 3в класса. Задания «Угадай героя книги по описанию», «Ответь на вопросы, используя метод Тарсия», «Подбери характерные черты персонажа» и другие были направлены на развитие читательской грамотности, привитие интереса к чтению.

Видео; https://www.instagram.com/reel/C5z7jMTMa-U/?igsh=bjJ4c3g4ODQ1aHd2

#Астанақаласыбілімбасқармасы
#Әдістемелікорталық
#ШкольныйбиблиотекагАстана
#Қызықтыкітапакциясы
#Оқуғақұштармектеп

Халықаралық кітап және авторлық құқық күні және "Қызықты кітап" акциясы аясында №30 мектеп-гимназиясының кітапханасы 3в сынып оқушыларына арналған "Біз кітаптарды оқуды және кейіпкерлерді тануды жақсы көреміз" атты Әдеби калейдоскоп өткізді. Халықаралық кітап және авторлық құқық күні және "Қызықты кітап" акциясы аясында №30 мектеп-гимназиясының кітапханасы 3в сынып оқушыларына арналған "Біз кітаптарды оқуды және кейіпкерлерді тануды жақсы көреміз" атты Әдеби калейдоскоп өткізді.