🪖🪖🪖 12 наурыз 2024 жылы № 30 мектеп-гимназиясының 10Б сынып оқушылары директордың орынбасары Г.Оразбаева мен АӘДМ оқытушысы М. Искаковтың жетекшілігімен Астана қаласы ТЖД "Алматы" ауданының төтенше жағдайлар басқармасы ақпараттық-насихаттау іс-шараларын өткізу мақсатында ұйымдастырған "Азаматтық қорғау саласындағы білгір" зияткерлік ойынына қатысты. Нәтижесінде біздің мектептің командасы ІІ орын мен кубокты жеңіп алды, сондай-ақ "Жас құтқарушы" номинациясы бойынша дипломмен марапатталды. Жеңімпаздарымызды құттықтаймыз!

🪖🪖🪖 12 марта 2024 года учащиеся 10Б класса школы-гимназии № 30 под руководством зам. директора Оразбаевой Г. и преподавателя НВТП Искакова М. участвовали на отборочном туре и в интеллектуальной игре «Знаток в области гражданской защиты», организованной Управлением по чрезвычайным ситуациям района «Алматы» ДЧС города Астана в целях проведения информационно-пропагандистских мероприятии.  В результате команда нашей школы  выиграла ІІ место и кубок, а также была награждена Дипломом в номинации «Юный спасатель». Поздравляем наших победителей!

34955463 9e7e 42e9 90e3 d6299e91b0e0

10Б - "Азаматтық қорғау саласындағы білгір" / «Знаток в области гражданской защиты» 10Б - "Азаматтық қорғау саласындағы білгір" / «Знаток в области гражданской защиты»