Экологическая олимпиада 8 класс

72a3bb6a 5f41 41a6 8633 9aac7c8faed8🌱🌱🌱 Оқушылардың экологиялық білімдерін байқау мақсатында ағымдағы жылдың 23 ақпан күні Балалар мен жасөспірімдердің туризм және өлкетану орталығының экология бөлімінің ұйымдастыруымен 8 сынып оқушылары арасында экологиялық олимпиадаға мектебіміздің 8 сынып оқушылары Асқаров Абудавид және Маканов Алихан қатысты. Оқушыларымыз жүлделі 3-ші орынға ие болып, мадақтама мен арнайы сыйлықтармен марапатталды. Жетекшісі география пәнінің мұғалімі Г.А.Сулейменова.

🌏🌍🌎 В целях проверки экологических знаний учащихся 23 февраля текущего года учащиеся 8-х классов Аскаров Абудавид и Маканов Алихан приняли участие в экологической олимпиаде среди 8-классников, организованной отделением экологии Центра туризма и краеведения детей и подростков где заняли призовое 3 место. Руководитель – учитель географии Сулейменова Г.А

Экологическая олимпиада 8 класс Экологическая олимпиада 8 класс