Поздравляем победителей \ Жеңімпаздарды құттықтаймыз

2023 жылғы 20-25 наурыз аралығында Шымкент қаласында жаратылыстану-математикалық цикл пәндері бойынша республикалық олимпиада өтті, оған еліміздің 9-11 сыныптарының ең мықты оқушылары қатысты. Олимпиада оқушылардың шығармашылық қабілеттерін дамыту, олардың әрқайсысының жеке басының өзін-өзі тануына көмектесу, халықаралық олимпиадаларға қатысу үшін балаларды анықтау және іріктеу мақсатында өткізілді. Командалардың құрамына математика, география, химия, биология, физика, информатика пәндерінен бірнеше рет халықаралық олимпиадалардың жүлдегерлері атанған Қазақстан Республикасының олимпиадалық резервінің мүшелері, сондай-ақ «Назарбаев Зияткерлік мектептері» ДББҰ, «Бөбек» Ұлттық орталығының оқушылары кірді.

• 9 «Б» сынып оқушысы Тоекина Аиша таныстырды, ол бәсекелестікке қарамастан география бойынша өз білімін сәтті көрсетіп, III орынға ие болды. Аишаны дайындаған, география пәнінің мұғалімі, педагог-зерттеуші Сония Талгатовна Туяқова жеңіске жетті.
  • 11 «Б» сынып оқушысы Виктор Супрунов олимпиадаға қатысып, информатика, бағдарламалау пәндері бойынша өзінің біліктілігі мен білімін көрсетіп, III орынға ие болды. Виктордың жетекшісі информатика пәнінің мұғалімі Рахымжанқызы Айгерім.

С 20 по 25 марта 2023 г. в г. Шымкент проходила Республиканская олимпиада по предметам естественно-математического цикла, в которой приняли участие сильнейшие учащиеся 9-11 классов страны. В состав команд вошли члены олимпийского резерва Республики Казахстан, которые не раз становились призерами олимпиад по математике, географии, химии, биологии, физике, информатике. Основной целью проведения олимпиады является определение учащихся, обладающих наиболее широкими познаниями в области предмета, содействие самореализации личности каждого из них, выявление детей для участия в международных олимпиадах.

Нашу школу представляли:

• Ученик 11 «Б» класса Супрунов Виктор, который успешно выступил на олимпиаде, продемонстрировав свои навыки и знания по информатике, в области программирования, и занял III место. Руководителем Виктора является учитель информатики Рахымжанқызы Айгерим.
  • Ученица 9 «Б» класса Тоекина Аиша, которая, несмотря на конкуренцию, успешно показала свои знания по географии и заняла III место. Подготовила Аишу и привела к победному результату учитель географии, педагог-исследователь Туякова Сания Талгатовна.

whatsapp_image_2023-03-26_at_01.14.19.jpeg

whatsapp_image_2023-03-27_at_18.46.14_1.jpeg

whatsapp_image_2023-03-27_at_18.46.14.jpeg

Жеңімпаздарымызды шын жүректен құттықтаймыз және оларға табыс тілейміз!

От всей души поздравляем наших победителей и желаем дальнейших успехов!

Поздравляем победителей \ Жеңімпаздарды құттықтаймыз Поздравляем победителей \ Жеңімпаздарды құттықтаймыз