Жалпы мектептік ата аналар жиналысы өткендігі туралы ақпарат \Информация о проведении общешкольного родительского собрания

"BalaQorgau" жобасы бойынша

09.02.2023 ж. жалпы мектептік ата-аналар жиналысында ТЖ жөніндегі меңгеруші Г. И. Ногербек мектепте орналастырылған "BalaQorgau" жобасының QR-кодтары бар тақтайшалар бойынша ата-аналар арасында түсіндіру жұмыстарын жүргізді, оның мақсаты оқушылар мен олардың ата-аналарына тегін консультациялық көмек көрсету болып табылады. Балалар мен олардың ата-аналары сканерлеп, сайтқа кіре алатын "BalaQorgau" жобасының QR-коды https://bala.gov.kz қажетті көмек туралы хабарлау және балалардың құқықтарын қамтамасыз ету мәселелері бойынша мамандардан кеңес алу.

Проект «BalaQorgau»

09.02.2023г. на общешкольном родительском собрании завучем по ВР Ногербек Г.И. провела разъяснительную работу среди родителей по размещенным в школе табличкам с QR-кодами проекта «BalaQorgau» целью которого является оказание бесплатной консультационной помощи школьникам и их родителям. QR-код проекта «BalaQorgau», что дети и их родители могут отсканировать и перейти на сайт https://bala.gov.kz сообщить о необходимой помощи и получить консультацию специалистов по вопросам обеспечения прав детей.

whatsapp_image_2023-02-10_at_14.15.17.jpegwhatsapp_image_2023-02-10_at_14.15.17_1.jpeg

whatsapp_image_2023-02-10_at_14.15.18.jpeg

whatsapp_image_2023-02-10_at_14.15.18_1.jpeg

"Қауіпсіздік сағаты" қалалық жобасы туралы ақпарат

09.02.2023 оқу жылында ТЖ жөніндегі меңгеруші Г. И. Нөгербек және мектеп психологтары Г. К. Мякушко, А. Ж. Мырзахметова және "Алматы" ауданының ОМПС ЗББП УПИ полиция капитаны Е. Д. Өтегенов 7-8 сынып ата-аналарымен "Менің балам жасөспірім", "Булану, вапинг және темекі шегу танымал қате түсініктер" тақырыптарында жалпы мектептік ата-аналар жиналысын өткізді. "Кәмелетке толмағандар арасындағы Әкімшілік құқық бұзушылықтар" ата-аналар мен жасөспірім отбасында, қоғамда жасөспірімдерді тәрбиелеу мәселелері бойынша мәселелер талқыланып, отбасылық тәрбие тәжірибесімен алмасты. Жиын барысында учаскелік инспектор ата-аналарды ҚР Әкімшілік Кодексімен таныстырды. Ата-аналарға ұсыныстар берілді.

Городской проект «Час безопасности»

09.02.2023 учебного года завучем по ВР Ногербек Г.И. и психологами школы Мякушко Г.К., Мырзахметовой А.Ж., и УИП ОЮП ОМПС района «Алматы» капитаном полиции Утегеновым Е. Д.    провели общешкольное родительское собрание с родителями 7-8 классов на темы: «Мой ребенок подросток», «Парение, вейпинг и курение популярные заблуждения», «Административные правонарушения среди несовершеннолетних» с родителями обсуждались вопросы по проблемам подросткового возраста, воспитания подростков в семье, в обществе, обменивались опытом семейного воспитания. В ходе собрания участковый инспектор ознакомил родителей о необходимости с административным кодексом РК. Были даны рекомендации родителям.

whatsapp_image_2023-02-10_at_14.21.58.jpeg

whatsapp_image_2023-02-10_at_14.21.59.jpeg