Жазғы демалыста кітап оқимыз!

Жаз! Жазғы демалыс-демалу және ләззат алу уақыты. Қызықты кітаптарды оқу да рахат, шытырман оқиғалар әлеміне ену, жаңа нәрселерді үйрену, жаңа кейіпкерлер мен мүмкіндіктермен танысу мүмкіндігі. № 30 мектеп-гимназияның бастауыш сынып оқушылары мұғалімдер ұсынған тізім бойынша да, өздерінің кітап қалауы бойынша да оқиды. 2д (Ибраимова Б.М.) және 4в (Смағұлова А.Е.) сынып жетекшілері балалардың оқуымен бейнероликтер көрсетті.

Лето! Летние каникулы— это время отдыха и удовольствия. Чтение интересных книг – это тоже удовольствие, возможность окунуться в мир приключений, узнать новое, познакомиться с новыми персонажами и возможностями. Учащиеся начальных классов школы-гимназии № 30 читают и по рекомендуемому учителями списку, и по своим книжным предпочтениям. Ролики с читающими детьми предоставлены руководителями 2д (Ибраимова Б.М.) и 4в (Смагулова А.Е.) классов.

#Астанақаласыбілімбасқармасы
#ӘдістемелікОрталық
#ШкольныеБиблиотекигАстана
#Қызықтыкітапакциясы
#Оқуғақұштармектеп
#ДемалыстаКітапОқимыз

Видео: https://www.instagram.com/reel/C8eY2lWsIRH/?utm_source=ig_web_copy_link&igsh=MzRlODBiNWFlZA==

Жазғы демалыста кітап оқимыз! Жазғы демалыста кітап оқимыз!