📖📖📖 Халықаралық кітап және авторлық құқық күні және "Қызықты кітап" акциясы аясында №30 мектеп-гимназиясының кітапханасында 3б сынып оқушыларына арналған " Сұрақ-жауаптағы ертегілер" атты кітапханалық іс-шара өткізілді. Барлық тапсырмалар ойын түрінде өтті:" Табылған заттар бюросы", Ертегіге мақал-мәтелді таңдаңыз, жұпты табыңыз және басқа тапсырмалар оқушыларға өте ұнады. Балаларға топта жұмыс жасау және өз білімдері мен дағдыларын көрсету мүмкіндігі ұнады.

📖📖📖 В рамках международного Дня книги и авторского права и акции «Қызықты кітап» библиотекой школы-гимназии №30 проведено библиотечное мероприятие «Сказки в вопросах и ответах» для учащихся 3б класса. Все задания прошли в игровой форме: «Бюро находок», подбери пословицу к сказке, Найди пару и другие задания очень понравились учащимся. Детям понравилось работать в команде, возможность показать свои знания и умения.

Видео:

#Астанақаласыбілімбасқармасы
#Әдістемелікорталық
#ШкольныйбиблиотекагАстана
#Қызықтыкітапакциясы
#Оқуғақұштармектеп

3б сынып оқушыларына арналған " Сұрақ-жауаптағы ертегілер" атты кітапханалық іс-шара өткізілді. 3б сынып оқушыларына арналған " Сұрақ-жауаптағы ертегілер" атты кітапханалық іс-шара өткізілді.