"Кино сағаты" / «Час кино» 10-11 класс

👪 15 қарашада мектеп парламентінің белсенділері "Қатыгездік пен зорлық-зомбылықсыз балалық шақ" ақпараттық науқаны аясында 10-11 сыныптар арасында "Кино сағаты" атты іс-шара өткізді. Іс-шара барысында "Чучело", "Розыгрыш", "Класс", "Школа "кинофильмдерінен үзінділер қаралды, балалардың зорлық-зомбылық, қорқыту мәселесі туралы мәселе көтерді, оның себептері талқыланып, зорлық-зомбылықпен күресу шаралары ұсынылды.

👪 15 ноября активистами школьного парламента было проведено мероприятие, в рамках информационной кампании «Детство без жестокости и насилия», среди 10-11 классов «Час кино». В ходе мероприятия просмотрены отрывки из кинофильмов «Чучело», «Розыгрыш», «Класс», «Школа» ребятами поднялся вопрос о проблеме детского насилия, буллинга, обсуждены причины и предложены меры борьбы с насилием.

"Кино сағаты" / «Час кино» 10-11 класс "Кино сағаты" / «Час кино» 10-11 класс