📚 13.11.2023 9-Д сыныпта «Мектептегі және қоғамдағы мінез-құлық ережелері мен мәдениеті» тақырыбында сынып сағаты өтті. Жігіттер «Дана үкіден» берілген жағдайда қалай әрекет ету керек, бейтаныс адам туралы пікірімізді қалай және неден құрастырады, қоғамда тәрбиелі, мәдениетті адам болсаң, өзіңді қалай ұстау керек деген сұрақтарға жауап берді. Балалар сынып жетекшісіне өмірде кездесетін жағдайлар туралы көптеген сұрақтар қойды.
Наталья Анатольевна көлікте, көшеде, адам көп жиналатын жерлерде ол немесе басқа жағдайда не істеу керектігі туралы кеңес берді.

📚13.11.2023 в 9-Д классе прошел классный час на тему «Правила и культура поведения в школе и социуме». Ребята отвечали на вопросы «Мудрой совы» о том, как нужно поступать в той или иной ситуации, как и из чего складывается наше мнение о незнакомом человеке и как необходимо себя вести, если ты воспитанный и культурный член общества. Ребята задали множество вопросов своему классному руководителю о ситуациях, в которые они попадали в реальной жизни. Наталья Анатольевна давала советы, как можно поступить в том или ином случае в транспорте, на улице, в местах большого скопления людей.

whatsapp_image_2023-11-15_at_12.10.36.jpeg