«Салауатты тамақтану мектебі» жобасы аясында «Біз салауатты тамақтануды қолдаймыз» тақырыбында қалалық фестиваль

🍓🍓🍓 2024 жылғы 28 ақпан күні «Салауатты тамақтану мектебі» жобасы аясында № 30 мектеп гимназиясы базасында жобаны жүзеге асыратын мектептер үшін «Біз салауатты тамақтануды қолдаймыз» тақырыбында қалалық фестиваль өткізілді. Семинарға 30 мектептен 60 педагог пен сайысқа қатысатын

• №30 мектеп-гимназияның «Эко-плюс»
  • №13 орта мектептің «Иммунитет»
  • №27 мектеп-лицейдің «Дәрумендер»
  • №22 мектеп-гимназияның «Дұрыс тамақтану»
  • №92 мектеп-лицейінен «Здоровичок»командалары қатысты.

🥑🥑🥑 Сайыс басында «Ой қозғау» мақсатында дұрыс тамақтану жайында 5 команда мақалдардың жалғасын табу керек болды.Командалар «Шығармашылық отшашу» әр команда өздерін таныстыра отырып,  дұрыс тамақтану жөнінде қойылымдар қойды. «Маңызды жарнама» номинациясы бойынша салып келген суреттерін қорғап шықты. «Аспаздар баттлы» бойынша жеңіл, пайдалы салат жасап сайысқа түсті. «Көңілді әуен» номинациясы бойынша  әр команда ән шырқады. Ал келген қонақтар «Сіз дұрыс тамақтанып жүрсіз ба?» тақырыбында тестке QR код арқылы жауап берді , ал оқушылар сұраққа жауап беру арқылы кері байланыс жүргізілді. Фестиваль соңында командалар жүлделі орындармен марапатталып, себет толы жемістер берілді.

💬💬💬

Благодарю коллектив ШГ № 30 за важное и полезное мероприятие, за профессиональную работу организаторов в лице: Айгуль Кызыровны.

За тёплый приём и положительные эмоции. Участниками Фестиваля «Мы за здоровое питание» были учащиеся 4-х классов из ШГ № 22, ШГ « 27,

ШЛ №92, ШГ № 30 и СШ № 13.  Ребята продемонстрировали свое творческое мастерство, участвовали в интересных сценках, пели и танцевали. Выступили в роли промоутеров в номинации «Важная реклама», в которой была отражена агитация правильного питания.

Победителями городского Фестиваля «Мы за здоровое питание!» стала команда «Иммунитет» СШ № 13.

Фестиваль поднял важную тему, открыл новые стороны воспитания детей. Благодаря слаженной работе команд- фестиваль прошёл на высочайшем уровне. Каждый участник получил положительные эмоции. Искренне благодарны, еще раз огромное спасибо! Желаем успехов коллегам в дальнейшей работе.

Учитель начальных классов: Бобокулова Ж.М.

ГКП на ПХВ «Средняя школа № 13»

59eea4a7 4ef0 4eaf 9548 1f41579dd644