Проект «8-минутное чтение» / «8 минуттық оқу» жобасы

«8 минуттық оқу» жобасы
Оқу арқылы оқушылар өздерінің ақыл-парасатын, шығармашылық бастамасын, сөйлеуін дамытады. Кітаптың әсерінен бізді қоршаған әлемге дұрыс моральдық және эстетикалық көзқарас қалыптасады. Сондықтан балалар үшін кітап оқу әдетке, қажеттілікке, сүйікті іс-әрекетке айналуы маңызды. 3 "В" сынып оқушылары (кл. жетекшісі Смагулова А.Е.) - оқуды жақсы көретін балалар, олар үшін "8 минуттық оқу" жобасы кітаптар әлеміне, ертегілер мен шытырман оқиғалар әлеміне енудің тағы бір мүмкіндігі болды.

Проект «8-минутное чтение»
Читая, школьники развивают свой интеллект, творческое начало, речь. Под влиянием книг формируется правильное нравственное и эстетическое отношение к окружающему миру. И поэтому важно, чтобы чтение для детей стало привычкой, необходимостью, любимым делом. Учащиеся 3 "В" класса(кл.руководитель Смагулова А.Е.) - это читающие дети, для которых проект «8-минутное чтение» стал еще одной возможностью окунуться в мир книг, мир сказок и приключений.

whatsapp_image_2023-11-30_at_19.27.20.jpeg

#8minutoku
#АстанаБілімБасқармасы
#ОқуғаҚұштарМектеп