24.06.2024 Мектеп лагерінің алтыншы күні таңғы жаттығулармен басталды.

24.06.2024 Мектеп лагерінің алтыншы күні таңғы жаттығулармен басталды. Бұдан кейін акт залында балаларға арнап ұйымдастырылған голографиялық шоуды тамашалады. Шоу әсерлі кіріспеден басталды, онда ұйымдастырушылар голографиялық экранның механизмін түсіндірді. Осыдан кейін виртуалды гид пайда болды, ол біздің Жер планетасы туралы айтады.
Балалар суреттердің шынайылығына және картиналардың «ішіне кіру» мүмкіндігіне риза болды.
Шоу соңында дискотека болды.
Мектеп жанындағы лагерьдегі голографиялық шоу тек қызықты ғана емес, сонымен бірге балаларға әлемді мүлде жаңа қырынан көруге мүмкіндік беретін танымдық шараға айналды.
Күннің соңына қарай балалар өз кеңесшілерімен қызықты ойындар ойнады.

24.06.2024 г. Шестой день пришкольного лагеря начался с утренней зарядки. После ребята посетили голографическое шоу в актовом зале, организованное для детей. Шоу началось с впечатляющего введения, где организоторы объяснили механиз работы голографического экрана. После, появился виртуальный гид, рассказывающий о нашей планете Земля.
Дети были в восторге от реалистичности изображений и возможности "проникнуть" внутрь картин.
В конце шоу была зажигательная дискотека.
Голографическое шоу в пришкольном лагере оказалось не только увлекательным, но и образовательным событием, позволяющим детям увидеть мир совершенно новым способом.
К концу дня ребята поиграли в веселые игры со своими вожатыми.

#zhazgydemalys2024

Видео: https://www.instagram.com/p/C8oA3aToyvy/?utm_source=ig_web_copy_link&igsh=MzRlODBiNWFlZA==

24.06.2024 Мектеп лагерінің алтыншы күні таңғы жаттығулармен басталды. 24.06.2024 Мектеп лагерінің алтыншы күні таңғы жаттығулармен басталды.