👾 3 маусым күні 30 мектеп - гимназиясында " Көңілді балақай" жазғы мектепішілік лагерінің ашылуы өтті.
Лагерь маусымы балаларды қарсы алудан, отрядтарға бөлінуден және мерекелік іс- шарадан басталды. Мерекеде ән айтып, би билеп, қызықты ойындар ойнатылды. Балалар керемет көңіл- күймен үйге қайтты.

👾 03.06.2024 г состоялось открытие пришкольного лагеря " Көңілді балақай". Летняя смена началась со встречи детей, детей распределили по отрядам. В 10.00 часов состоялось торжественное открытие лагеря, концертные номера, песни, загадки, игры. Наградой для всех участников стало угощение от столовой - мороженое и леденцы. Первый день прошёл увлекательно и интересно.

#3junezhazgydemalys

Видеоhttps://www.instagram.com/reel/C7wzuUYMUV4/?igsh=MThwZGprMGVvdmhxcg==

3 маусым күні 30 мектеп - гимназиясында " Көңілді балақай" жазғы мектепішілік лагерінің ашылуы өтті. 3 маусым күні 30 мектеп - гимназиясында " Көңілді балақай" жазғы мектепішілік лагерінің ашылуы өтті.