🔥 🔥 🔥 1 «Д» сыныбында «Халықтың ерлігі ғасырлар бойы ұмытылмайды» тақырыбындағы сынып сағаты қызықты өтті.
Қазіргі заман балалары, соғыстың тек үлкендерге ғана емес, балаларға да ауыр тигенін байқады. Соғыс басталғанда бүкіл халық Отанын қорғауға аттанды.Сонымен қатар, арасында балалар да болған. Олар үлкендерге қолдарынан келгенше жаумен күресуге көмектесті. Сынып сағаты ешкімді бейжай қалдырған жоқ.
Сынып жетекшісі: Ибраимова Б.М.

🔥 🔥 🔥 Интересно прошёл классный час в 1 «Д» классе на тему «Подвиг народа живет веками».
Современные дети увидели, как тяжело приходилось не только взрослым, но и детям в годы войны. Когда началась война, весь народ встал на защиту родины. И дети тоже! Они, как могли, помогали взрослым бороться с врагом. Никто не ушёл с классного часа равнодушным.
Классный руководитель: Ибраимова Б.М.

whatsapp_image_2024-05-13_at_10.57.58.jpeg

1 «Д» сыныбында «Халықтың ерлігі ғасырлар бойы ұмытылмайды» тақырыбындағы сынып сағаты қызықты өтті. 1 «Д» сыныбында «Халықтың ерлігі ғасырлар бойы ұмытылмайды» тақырыбындағы сынып сағаты қызықты өтті.