«ProEco» республикалық конкурсының қалалық кезеңі

🌎🌎🌎 «Астана дарыны» дарынды балалар мен талантты жастарды анықтау және қолдау орталығының ұйымдастыруымен өткен «ProEco» республикалық конкурсының қалалық кезеңіне мектебіміздің 7 сынып оқушылары Кенжегалиев А, Сейтхасым Б. белсене қатысып, жүлделі ІІІ орынға ие болды. Жетекшісі география пәнінің мұғалімі Сулейменова Г.А.

🌎🌎🌎 В городском этапе республиканского конкурса «ProEco», организованного центром выявления и поддержки одаренных детей и талантливой молодежи «Астана дарыны», учащиеся 7 класса нашей школы Кенжегалиев А, Сейтхасым Б. приняли активное участие и заняли призовое III место. Руководитель учитель географии Сулейменова Г. А.

2db7b1d4 e484 420f 97d1 b624e7717cf6

«ProEco» республикалық конкурсының қалалық кезеңі «ProEco» республикалық конкурсының қалалық кезеңі